• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY w kategorii klas młodszych

• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY W SP NR 3 w kategorii klas młodszych - kwiecień 2024

Już po raz XXII odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy. Uczniowie nowosolskich szkół podstawowych kolejny raz spotkali się aby wziąć udział w zmaganiach konkursu czytelniczego. 27 kwietnia 2024 r. w sobotę odbył się konkurs dla klas młodszych z książki Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów : Kornelia Jasnowska kl. 2 a, Iga Hliwa kl. 2 b, Natasza Stolarz kl. 3 a, Wiktoria Wysocka kl. 3 a , Tobiasz Serwan i Amelia Wagner z kl. 4 a. Miło nam poinformować , że dwie uczennice z SP nr 5 znalazły się w ścisłym finale – Amelia Wagner kl. 4 a – zajęła I miejsce i Kornelia Jasnowska z kl. 2 a – zajęła III miejsce. Po konkursie odbyło się spotkanie z autorką książki, która opowiadała jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem książek dla dzieci i odpowiadała na pytania zadawane przez uczestników konkursu, można było również kupić inne pozycje książkowe pisarki oraz uzyskać autograf.

• ul. Młodych 2 67-100 Nowa Sól Poland
        • Marek Biedak (Inspektor Ochrony Danych) tel.534499007 e-mail: inspektor@cbi24.pl